Beschrijving

Productinformatie
Productomschrijving
De Lenovo ThinkPad T16g Gen 3 is ontworpen voor professionals die behoefte hebben aan betrouwbare prestaties en geavanceerde functies. Met een krachtige 24-core Intel Core Ultra 9-processor biedt deze notebook snelheid, terwijl het 96 GB RAM-geheugen zorgt voor soepel multitasken. Het 16-inch OLED-scherm met een resolutie van 3200 x 2000 brengt beelden tot leven, aangevuld met Dolby Vision en Dolby Atmos voor een audiovisuele ervaring.
Beveiliging is een prioriteit met meerdere functies, waaronder een vingerafdruklezer, een privacysluiter op de IR-webcam en duurzaamheid van militaire kwaliteit. Het ontwerp is voorzien van RapidCharge-technologie en een 2 TB SSD om de productiviteit te verhogen. Deze notebook is gebouwd voor werk en ontworpen om te voldoen aan de complexe eisen van moderne gebruikers, en biedt functionaliteit zonder in te boeten aan stijl.
Specificaties
Beeldscherm
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16″) |
| Resolutie | 3840 x 2400 Pixels |
| Scherpte | WQUXGA |
| Paneel | IPS |
| LED Backlight | Ja |
| Helderheid | 800 cd/m² |
| Maximale verversings snelheid | 60 Hz |
| Touchscreen | Nee |
| Anti-reflecterend beeldscherm | Ja |
Processor
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 9 |
| Processornummer | 275HX |
| Processorkernen | 24 |
| Threads | 24 |
| Turbo frequentie | 5,4 GHz |
| Cache | 36 MB |
Neurale verwerkingseenheid (NPU)
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Totale processorprestaties tot | 36 TOPs |
| NPU-prestaties tot | 13 TOPs |
| GPU-prestaties tot | 8 TOPs |
Geheugen
| Werkgeheugen | 48 GB |
| Type intern geheugen | DDR5-SDRAM |
| Maximaal intern geheugen | 128 GB |
| Geheugenslots | 4x SO-DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Samenstelling geheugen | 1 x 48 GB |
Opslag
| Totale opslag capaciteit | 1 TB |
| Opslagcapaciteit SSD | 1 TB |
| Opslagtype | SSD |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| SSD formaat | M.2 |
| Kaartlezer | Ja |
| Ondersteunde geheugenkaarten | SD |
| Aantal SSD geïnstalleerd | 1 |
Videokaart
| Dedicated videokaart | Ja |
| Dedicated videokaart | NVIDIA GeForce RTX 5090 Laptop GPU |
| Videokaartgeheugen | 24 GB |
| Onboard videokaart | Ja |
| On-board grafische kaart familie | Intel Graphics |
| Onboard videokaart | Intel Graphics |
Netwerk
| Ethernet LAN | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
Aansluitingen
| USB 3.2 Gen 1 Type-C | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 Type-A | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| AC adapter inclusief | Ja |
| Gecombineerde microfoon- en hoofdtelefoonaansluiting | Ja |
Optische drive
| Optische drive | Nee |
Audio
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
Toetsenbord
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbord taal | Engels |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Verlicht toetsenbord | Ja |
Camera
| Camera voorzijde | Ja |
| Megapixels voorzijde | 5 MP |
| HDR | Dolby Vision, DisplayHDR 400 |
Software
| Besturingssysteem geïnstalleerd | Windows 11 Pro |
| Meegeleverde software | Lenovo AI Now |
Batterij
| AC adapter wattage | 180 W |
| Batterijcapaciteit | 99,9 Wh |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 2,54 kg |
| Breedte | 362 mm |
| Diepte | 252 mm |
3 jaar garantie
Op werkdagen voor 12:00 uur besteld, volgende werkdag geleverd






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.