Beschrijving

Productinformatie
Nieuwe AI-ervaringen, performance en een batterij die lang meegaat.
Intel® Core™ Ultra processoren zijn gemaakt voor premium laptops en bevatten ingebouwde AI-versnelling om de productiviteit te verhogen met behoud van privacy en flexibiliteit.
Intel® Core™ Ultra processoren kunnen Intel® Arc™ GPU bevatten voor meeslepende, hoogrealistische gaming en het creëren van content.
Een optimale balans tussen kracht en performance betekent dat je langer productief kunt blijven zonder de stekker in het stopcontact te hoeven steken.
Maximale productiviteit
Snellere prestaties
NPU
Laag stroomverbruik: Ondersteunt Copilot+ PC-ervaringen, indien beschikbaar⁷, op configuraties met Intel® Core™ Ultra 200V serie processors.
CPU
Snelle reactie: Ideaal voor realtime-multitasking en AI-workloads, zoals ruisonderdrukking en directe transcriptie.
Specificaties
Beeldscherm
| Beeldschermdiagonaal | 33,8 cm (13.3″) |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Scherpte | Full HD+ |
| Paneel | IPS |
| LED Backlight | Ja |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Maximale verversings snelheid | 60 Hz |
| Touchscreen | Nee |
| Anti-reflecterend beeldscherm | Ja |
Processor
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
| Processornummer | 236V |
| Processorkernen | 8 |
| Threads | 8 |
| Turbo frequentie | 4,7 GHz |
| Cache | 8 MB |
| Cache type | Smart Cache |
Neurale verwerkingseenheid (NPU)
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| Copilot+ PC | Ja |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Totale processorprestaties tot | 97 TOPs |
| NPU-prestaties tot | 40 TOPs |
| GPU-prestaties tot | 53 TOPs |
Geheugen
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Type intern geheugen | LPDDR5x-SDRAM |
| Maximaal intern geheugen | 16 GB |
Opslag
| Totale opslag capaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Opslagtype | SSD |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| SSD formaat | M.2 |
| Kaartlezer | Nee |
| Aantal SSD geïnstalleerd | 1 |
Videokaart
| Dedicated videokaart | Nee |
| Dedicated videokaart | Niet beschikbaar |
| Onboard videokaart | Ja |
| On-board grafische kaart familie | Intel Arc Graphics |
| Onboard videokaart | Intel Arc Graphics 130V |
Netwerk
| Ethernet LAN | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
Aansluitingen
| USB 3.2 Gen 1 Type-C | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal HDMI poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| AC adapter inclusief | Ja |
| Gecombineerde microfoon- en hoofdtelefoonaansluiting | Ja |
Optische drive
| Optische drive | Nee |
Audio
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
Toetsenbord
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbord taal | Engels |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Verlicht toetsenbord | Ja |
Camera
| Camera voorzijde | Ja |
| Megapixels voorzijde | 5 MP |
Software
| Besturingssysteem geïnstalleerd | Windows 11 Pro |
| Besturingssysteemarchitectuur | 64-bit |
Batterij
| AC adapter wattage | 65 W |
| Batterijcapaciteit | 55 Wh |
| Aantal cellen in de batterij | 3 |
| Snel laden | Ja |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 1,34 kg |
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 215 mm |
incl 3 jaar garantie onsite
Op werkdagen besteld voor 12:00 uur, volgende werkdag geleverd





