Beschrijving

Productinformatie
Microsoft Surface Laptop 7 Copilot+ PC. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Snapdragon, Processormodel: X1P-64-100, Frequentie van processor: 3,4 GHz. Beeldschermdiagonaal: 35 cm (13.8″), Resolutie: 2304 x 1536 Pixels, Touchscreen. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: LPDDR5x-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 256 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Qualcomm Adreno GPU. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Kleur van het product: Platina
Surface Laptop
Surface Laptop 13,8 inch, ontworpen voor geavanceerde AI-ervaringen, bieden krachtige prestaties en een uitzonderlijke levensduur van de batterij1 om veeleisende werkbelastingen aan te kunnen.
Surface Laptop 13,8 inch, ontworpen voor geavanceerde AI-ervaringen, bieden krachtige prestaties en een uitzonderlijke levensduur van de batterij1 om veeleisende werkbelastingen aan te kunnen.
De slimme, snelle en dunne laptop
Ontgrendel nieuwe AI-ervaringen met de slanke Surface Laptop, 7e editie, die de prestaties opvoert met de krachtigste NPU voor een Windows-pc.
Ontgrendel nieuwe AI-ervaringen met de slanke Surface Laptop, 7e editie, die de prestaties opvoert met de krachtigste NPU voor een Windows-pc.
Til je productiviteit naar een hoger niveau
Profiteer van kracht en snelheid met de nieuwe Snapdragon® X Elite- en Plus-processors en de krachtigste NPU op een Windows-pc voor een ongeëvenaarde ervaring.
Profiteer van kracht en snelheid met de nieuwe Snapdragon® X Elite- en Plus-processors en de krachtigste NPU op een Windows-pc voor een ongeëvenaarde ervaring.
Herinnering, onmiddellijk
Doorzoek je inhoud zodat je projecten sneller kunt hervatten. Plus: ontdek meer geavanceerde AI-ervaringen om je productiviteit te verhogen.
Doorzoek je inhoud zodat je projecten sneller kunt hervatten. Plus: ontdek meer geavanceerde AI-ervaringen om je productiviteit te verhogen.
Verbeterde communicatie
Begrijp vrijwel elk gesprek of elke opname met live-ondertitels met realtime vertaling van 44 talen naar het Engels.
Begrijp vrijwel elk gesprek of elke opname met live-ondertitels met realtime vertaling van 44 talen naar het Engels.
Uitzonderlijk lange levensduur van de batterij
Surface Laptop en de Snapdragon® X Elite- en Plus-processors leveren hogere prestaties met een batterij die meer dan 20 uur meegaat, de langste batterijlevensduur op welke Surface dan ook.
Surface Laptop en de Snapdragon® X Elite- en Plus-processors leveren hogere prestaties met een batterij die meer dan 20 uur meegaat, de langste batterijlevensduur op welke Surface dan ook.
De krachtigste Surface Laptop
De krachtigste NPU beschikbaar voor een Windows-pc levert bliksemsnelle prestaties. Toonaangevende AI-versnelling voltooit taken sneller via unieke AI-ervaringen.
De krachtigste NPU beschikbaar voor een Windows-pc levert bliksemsnelle prestaties. Toonaangevende AI-versnelling voltooit taken sneller via unieke AI-ervaringen.
Haal meer snelheid uit de CPU
Ervaar 86% snellere prestaties dan Surface Laptop 5 en verhoog de productiviteit terwijl de batterij de hele dag meegaat.
Ervaar 86% snellere prestaties dan Surface Laptop 5 en verhoog de productiviteit terwijl de batterij de hele dag meegaat.
Verbeter je camerabeeld
De door AI gestuurde, unieke Windows-studio-effecten leveren zowel soepele prestaties als eersteklas videovergaderingen zonder je pc te vertragen.
De door AI gestuurde, unieke Windows-studio-effecten leveren zowel soepele prestaties als eersteklas videovergaderingen zonder je pc te vertragen.
Automatische kadrering
HD 1080p-camera en automatische kadrering houden iedereen in beeld. En met portretlicht sta je altijd in het juiste licht.
HD 1080p-camera en automatische kadrering houden iedereen in beeld. En met portretlicht sta je altijd in het juiste licht.
Audio van hoge kwaliteit
Surface Studio-microfoons met stemfocus en Omnisonic®-luidsprekers met Dolby® Atmos voor de beste geluidskwaliteit.
Surface Studio-microfoons met stemfocus en Omnisonic®-luidsprekers met Dolby® Atmos voor de beste geluidskwaliteit.
Meer gerecyclede materialen
De behuizing van de Surface Laptop bevat ten minste 67,2% gerecycled materiaal, inclusief 100% gerecyclede aluminiumlegering en 100% gerecyclede zeldzame aardmetalen.
De behuizing van de Surface Laptop bevat ten minste 67,2% gerecycled materiaal, inclusief 100% gerecyclede aluminiumlegering en 100% gerecyclede zeldzame aardmetalen.
Specificaties
Beeldscherm
| Beeldschermdiagonaal | 35 cm (13.8″) |
| Resolutie | 2304 x 1536 Pixels |
| LED Backlight | Ja |
| Maximale verversings snelheid | 120 Hz |
| Touchscreen | Ja |
Processor
| Processorfamilie | Snapdragon |
| Processornummer | X1P-64-100 |
| Processorkernen | 10 |
| Kloksnelheid | 3,4 GHz |
| Cache | 42 MB |
Neurale verwerkingseenheid (NPU)
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Qualcomm Hexagon |
| Copilot+ PC | Ja |
| NPU-prestaties tot | 45 TOPs |
Geheugen
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Type intern geheugen | LPDDR5x-SDRAM |
| Maximaal intern geheugen | 16 GB |
Opslag
| Totale opslag capaciteit | 256 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 256 GB |
| Opslagtype | SSD |
| Aantal SSD geïnstalleerd | 1 |
Videokaart
| Dedicated videokaart | Nee |
| Dedicated videokaart | Niet beschikbaar |
| Onboard videokaart | Ja |
| On-board grafische kaart familie | Qualcomm Adreno |
| Onboard videokaart | Qualcomm Adreno GPU |
Netwerk
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
Aansluitingen
| USB 3.2 Gen 1 Type-C | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| USB-stroomvoorziening | Ja |
| Aantal HDMI poorten | 0 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Gecombineerde microfoon- en hoofdtelefoonaansluiting | Ja |
Optische drive
| Optische drive | Nee |
Audio
| Fabrikant speakers | OmniSonic |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
Toetsenbord
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Verlicht toetsenbord | Ja |
Camera
| Camera voorzijde | Ja |
| Megapixels voorzijde | 2 MP |
Software
| Besturingssysteem geïnstalleerd | Windows 11 Pro |
| Besturingssysteemarchitectuur | 64-bit |
Batterij
| Voedingsaansluiting | Oppervlakteverbinding |
| AC adapter wattage | 39 W |
| Batterijcapaciteit | 4755 mAh |
| Aantal cellen in de batterij | 6 |
| Geschatte accuduur | 20 uur |
| Batterij technologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Energie
| Adapter voltage | 15 V |
| USB-stroomvoorziening | Ja |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 1,34 kg |
| Hoogte | 17,5 mm |
| Breedte | 301 mm |
| Diepte | 220 mm |
incl 3 jaar garantie
Op werkdagen voor 12:00 uur besteld, volgende werkdag geleverd





