Beschrijving

Productinformatie
Maximaliseer kracht en productiviteit met Dell Pro Max 16 Plus, een krachtige, moderne 16-inch laptop die uitzonderlijke prestaties combineert met gebruiksgemak, schaalbaarheid en geavanceerde AI op het apparaat.
- 40.6 cm (16″) display with 1920 x 1200 resolution showcases movies, games and photos with impressive clarity
- With 64 GB of memory, runs as many programs as you want without losing the execution
- NVIDIA RTX PRO 3000 12 GB discrete graphic card provides excellent ability in a variety of multimedia applications and user experiences
Nieuwe AI-ervaringen, performance en een batterij die lang meegaat.
Intel® Core™ Ultra processoren zijn gemaakt voor premium laptops en bevatten ingebouwde AI-versnelling om de productiviteit te verhogen met behoud van privacy en flexibiliteit.
Intel® Core™ Ultra processoren kunnen Intel® Arc™ GPU bevatten voor meeslepende, hoogrealistische gaming en het creëren van content.
Een optimale balans tussen kracht en performance betekent dat je langer productief kunt blijven zonder de stekker in het stopcontact te hoeven steken.
Toppresteerder, van binnen en van buiten
Dell Pro Max Plus is ontworpen met geavanceerde schaalbaarheid, precisie-engineering en robuuste functionaliteiten om consistent topprestaties te leveren.
Alleen ter illustratie, de functies verschillen per product. Zie de technische specificaties voor meer informatie per productmodel. Productonderdelen kunnen per regio verschillen en sommige onderdelen kunnen na de eerste introductiedatum van het product worden uitgebracht. Neem contact op met uw verkoopvertegenwoordiger of de online configurator om te zien wat er op dit moment in uw land beschikbaar is.
Specificaties
Beeldscherm
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16″) |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Scherpte | Full HD+ |
| Paneel | WVA |
| LED Backlight | Ja |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Maximale verversings snelheid | 120 Hz |
| Touchscreen | Nee |
| Anti-reflecterend beeldscherm | Ja |
Processor
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 9 |
| Processornummer | 285HX |
| Processorkernen | 24 |
| Threads | 24 |
| Turbo frequentie | 5,5 GHz |
| Cache | 36 MB |
Neurale verwerkingseenheid (NPU)
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Totale processorprestaties tot | 36 TOPs |
| NPU-prestaties tot | 13 TOPs |
| GPU-prestaties tot | 8 TOPs |
Geheugen
| Werkgeheugen | 64 GB |
| Type intern geheugen | DDR5-SDRAM |
| Maximaal intern geheugen | 64 GB |
| Geheugenslots | 2x CSoDIMM |
| Samenstelling geheugen | 2 x 32 GB |
Opslag
| Totale opslag capaciteit | 1 TB |
| Opslagcapaciteit SSD | 1 TB |
| Opslagtype | SSD |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| SSD formaat | M.2 |
| Kaartlezer | Ja |
| Ondersteunde geheugenkaarten | SD, SDHC, SDXC |
| Aantal SSD geïnstalleerd | 1 |
Videokaart
| Dedicated videokaart | Ja |
| Dedicated videokaart | NVIDIA RTX PRO 3000 Blackwell |
| Videokaartgeheugen | 12 GB |
| Onboard videokaart | Ja |
| On-board grafische kaart familie | Intel Graphics |
| Onboard videokaart | Intel Graphics |
Netwerk
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet snelheid | 10,1000,2500,100 Mbit/s |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11ad, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
Aansluitingen
| USB 3.2 Gen 1 Type-C | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| AC adapter inclusief | Ja |
| Gecombineerde microfoon- en hoofdtelefoonaansluiting | Ja |
Optische drive
| Optische drive | Nee |
Audio
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
Toetsenbord
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbord taal | Engels |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Verlicht toetsenbord | Ja |
Camera
| Camera voorzijde | Ja |
| Megapixels voorzijde | 8,29 MP |
Software
| Besturingssysteem geïnstalleerd | Windows 11 Pro |
| Besturingssysteemarchitectuur | 64-bit |
Garantie
| Standaard garantie | 3 jaar ProSupport |
Batterij
| AC adapter wattage | 280 W |
| Batterijcapaciteit | 96 Wh |
| Aantal cellen in de batterij | 6 |
| Batterij technologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Snel laden | Ja |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 2,55 kg |
| Breedte | 360 mm |
| Diepte | 258,6 mm |
Op werkdagen voor 12:00 uur besteld, volgende werkdag geleverd





