Beschrijving

Productinformatie
Lenovo ThinkPad X13 Gen 6 (Intel). Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel Core Ultra 7, Processormodel: 255U. Beeldschermdiagonaal: 33,8 cm (13.3″), HD type: WUXGA, Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Intern geheugen: 32 GB, Intern geheugentype: LPDDR5x-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 962 g
Specificaties
Beeldscherm
| Beeldschermdiagonaal | 33,8 cm (13.3″) |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Scherpte | WUXGA |
| Paneel | IPS |
| LED Backlight | Ja |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Maximale verversings snelheid | 60 Hz |
| Touchscreen | Nee |
| Anti-reflecterend beeldscherm | Ja |
Processor
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
| Processornummer | 255U |
| Processorkernen | 12 |
| Threads | 14 |
| Turbo frequentie | 5,2 GHz |
| Cache | 12 MB |
Neurale verwerkingseenheid (NPU)
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
Geheugen
| Werkgeheugen | 32 GB |
| Type intern geheugen | LPDDR5x-SDRAM |
| Maximaal intern geheugen | 32 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 8400 MHz |
Opslag
| Totale opslag capaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Opslagtype | SSD |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| SSD formaat | M.2 |
| Kaartlezer | Nee |
| Aantal SSD geïnstalleerd | 1 |
Videokaart
| Dedicated videokaart | Nee |
| Dedicated videokaart | Niet beschikbaar |
| Onboard videokaart | Ja |
| On-board grafische kaart familie | Intel Graphics |
| Onboard videokaart | Intel Graphics |
Netwerk
| Ethernet LAN | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| WWAN | Uitbreidbaar |
Aansluitingen
| USB 3.2 Gen 1 Type-C | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal HDMI poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| AC adapter inclusief | Ja |
| Gecombineerde microfoon- en hoofdtelefoonaansluiting | Ja |
Optische drive
| Optische drive | Nee |
Audio
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
Toetsenbord
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbord taal | Engels |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Verlicht toetsenbord | Ja |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
Camera
| Camera voorzijde | Ja |
| Megapixels voorzijde | 5 MP |
Software
| Besturingssysteem geïnstalleerd | Windows 11 Pro |
Batterij
| AC adapter wattage | 65 W |
| Batterijcapaciteit | 54,7 Wh |
| Batterij technologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Snel laden | Ja |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 962 g |
| Breedte | 299,3 mm |
| Diepte | 207 mm |
incl 3 jaar garantie
Op werkdagen voor 12:00 uur besteld, volgende werkdag geleverd





