Beschrijving

Productinformatie
Productomschrijving
- English
- Dutch
De Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC voor bedrijven is ontworpen om te voldoen aan de eisen van moderne professionals. Hij is voorzien van een 10-punts multi-touch LED-scherm dat interactie en productiviteit verbetert met een beeldverhouding van 3:2 voor meer schermruimte. De solid-state drive zorgt voor snellere systeemprestaties en betrouwbaarheid, cruciaal voor zakelijke toepassingen. Dankzij de uitgebreide IEEE 802.11 netwerkondersteuning genieten gebruikers van naadloze connectiviteit, essentieel voor de mobiele werknemers van vandaag. Bovendien biedt het dockbare ontwerp flexibiliteit voor gebruik op kantoor en in het veld, waardoor het een veelzijdige tool is voor elk bedrijfsscenario.
- 10-punts multi-touch LED-scherm voor een interactieve gebruikerservaring
- Ondersteunt een groot aantal IEEE 802.11 netwerkprotocollen voor naadloze connectiviteit
- Solid-state drive voor betere prestaties en betrouwbaarheid
- Dockbaar ontwerp voor veelzijdig gebruik in verschillende bedrijfsomgevingen
Specificaties
Beeldscherm
| Beeldschermdiagonaal | 38,1 cm (15″) |
| Resolutie | 2496 x 1664 Pixels |
| LED Backlight | Ja |
| Maximale verversings snelheid | 120 Hz |
| Touchscreen | Ja |
Processor
| Processorfamilie | Snapdragon |
| Processorkernen | 12 |
Neurale verwerkingseenheid (NPU)
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Qualcomm Hexagon |
| Copilot+ PC | Ja |
| NPU-prestaties tot | 45 TOPs |
Geheugen
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Type intern geheugen | LPDDR5x-SDRAM |
| Maximaal intern geheugen | 16 GB |
Opslag
| Totale opslag capaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Opslagtype | SSD |
| Kaartlezer | Ja |
| Ondersteunde geheugenkaarten | MicroSDXC |
| Aantal SSD geïnstalleerd | 1 |
Videokaart
| Dedicated videokaart | Nee |
| Dedicated videokaart | Niet beschikbaar |
| Onboard videokaart | Ja |
| On-board grafische kaart familie | Qualcomm Adreno |
| Onboard videokaart | Qualcomm Adreno GPU |
Netwerk
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
Aansluitingen
| USB 3.2 Gen 1 Type-C | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| USB-stroomvoorziening | Ja |
| Aantal HDMI poorten | 0 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Gecombineerde microfoon- en hoofdtelefoonaansluiting | Ja |
Optische drive
| Optische drive | Nee |
Audio
| Fabrikant speakers | OmniSonic |
| Audiosysteem | Dolby Audio |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
Toetsenbord
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
Camera
| Camera voorzijde | Ja |
Software
| Besturingssysteem geïnstalleerd | Windows 11 Pro |
| Besturingssysteemarchitectuur | 64-bit |
| Voorgeïnstalleerde software | Microsoft 365 Apps |
Batterij
| Voedingsaansluiting | Oppervlakteverbinding |
| AC adapter wattage | 65 W |
| Batterijcapaciteit | 66 Wh |
Energie
| USB-stroomvoorziening | Ja |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 1,66 kg |
| Hoogte | 18,3 mm |
| Breedte | 329 mm |
| Diepte | 239 mm |
incl 3 jaar garantie
Op werkdagen voor 12:00 uur besteld, volgende werkdag geleverd





