Beschrijving

Productinformatie
Alienware AC16251. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel Core Ultra 9, Processormodel: 275HX. Beeldschermdiagonaal: 40,6 cm (16″), HD type: WQXGA, Resolutie: 2560 x 1600 Pixels. Intern geheugen: 32 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1 TB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Graphics, Discreet grafische adapter model: NVIDIA GeForce RTX 5070. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Home. Kleur van het product: Indigo
Specificaties
Beeldscherm
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16″) |
| Resolutie | 2560 x 1600 Pixels |
| Scherpte | WQXGA |
| Paneel | WVA |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Maximale verversings snelheid | 240 Hz |
| Touchscreen | Nee |
| Anti-reflecterend beeldscherm | Ja |
Processor
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 9 |
| Processornummer | 275HX |
| Processorkernen | 24 |
| Threads | 24 |
| Turbo frequentie | 5,4 GHz |
| Cache | 36 MB |
Neurale verwerkingseenheid (NPU)
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Totale processorprestaties tot | 36 TOPs |
| NPU-prestaties tot | 13 TOPs |
| GPU-prestaties tot | 8 TOPs |
Geheugen
| Werkgeheugen | 32 GB |
| Type intern geheugen | DDR5-SDRAM |
| Maximaal intern geheugen | 64 GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Samenstelling geheugen | 2 x 16 GB |
Opslag
| Totale opslag capaciteit | 1 TB |
| Opslagcapaciteit SSD | 1 TB |
| Opslagtype | SSD |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| SSD formaat | M.2 |
| Aantal SSD geïnstalleerd | 1 |
Videokaart
| Dedicated videokaart | Ja |
| Dedicated videokaart | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Videokaartgeheugen | 8 GB |
| Onboard videokaart | Ja |
| On-board grafische kaart familie | Intel Graphics |
| Onboard videokaart | Intel Graphics |
Netwerk
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet snelheid | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
Aansluitingen
| USB 3.2 Gen 1 Type-C | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| AC adapter inclusief | Ja |
| Gecombineerde microfoon- en hoofdtelefoonaansluiting | Ja |
Optische drive
| Optische drive | Nee |
Audio
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Vermogen luidsprekers | 2,5 W |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
Toetsenbord
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbord taal | US International |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Verlicht toetsenbord | Ja |
| Kleur toetsenbordverlichting | RGB |
Camera
| Camera voorzijde | Ja |
| Megapixels voorzijde | 2,07 MP |
Software
| Besturingssysteem geïnstalleerd | Windows 11 Home |
| Besturingssysteemarchitectuur | 64-bit |
Garantie
| Standaard garantie incl | 3 jaar |
Batterij
| AC adapter wattage | 280 W |
| Batterijcapaciteit | 96 Wh |
| Aantal cellen in de batterij | 6 |
| Batterij technologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Snel laden | Ja |
Energie
| Adapter voltage | 19.5 V |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 2,66 kg |
| Breedte | 357 mm |
| Diepte | 265,4 mm |
incl 3 jaar garantie
Op werkdagen besteld voor 12:00 uur, volgende werkdag geleverd






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.