Beschrijving

Productinformatie
MSI Modern 15 F1MG-643NL. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel Core 7, Processormodel: 150U. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6″), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Home. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 1,7 kg
Specificaties
Beeldscherm
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6″) |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Scherpte | Full HD |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Maximale verversings snelheid | 60 Hz |
| Touchscreen | Nee |
| Anti-reflecterend beeldscherm | Ja |
Processor
| Processorfamilie | Intel Core 7 |
| Processornummer | 150U |
| Processorkernen | 10 |
| Threads | 12 |
| Turbo frequentie | 5,4 GHz |
| Cache | 12 MB |
| Cache type | Smart Cache |
Geheugen
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Type intern geheugen | DDR4-SDRAM |
| Maximaal intern geheugen | 64 GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 3200 MHz |
| Samenstelling geheugen | 2 x 8 GB |
Opslag
| Totale opslag capaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Opslagtype | SSD |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| SSD formaat | M.2 |
| Kaartlezer | Ja |
| Ondersteunde geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Aantal SSD geïnstalleerd | 1 |
Videokaart
| Dedicated videokaart | Nee |
| Dedicated videokaart | Niet beschikbaar |
| Onboard videokaart | Ja |
| On-board grafische kaart familie | Intel Graphics |
| Onboard videokaart | Intel Graphics |
Netwerk
| Ethernet LAN | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
Aansluitingen
| USB 3.2 Gen 1 Type-C | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A | 3 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI poorten | 1 |
| AC adapter inclusief | Ja |
| Gecombineerde microfoon- en hoofdtelefoonaansluiting | Ja |
Optische drive
| Optische drive | Nee |
Audio
| Fabrikant speakers | Nahimic |
| Audiosysteem | Nahimic 3 |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
Toetsenbord
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Verlicht toetsenbord | Ja |
| Kleur toetsenbordverlichting | Wit |
Camera
| Camera voorzijde | Ja |
Software
| Besturingssysteem geïnstalleerd | Windows 11 Home |
Batterij
| AC adapter wattage | 65 W |
| Batterijcapaciteit | 4080 mAh |
| Aantal cellen in de batterij | 3 |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 1,7 kg |
| Hoogte | 19,9 mm |
| Breedte | 358,9 mm |
| Diepte | 235,9 mm |
incl 2 jaar garantie
Op werkdagen voor 12:00 uur besteld, volgende werkdag geleverd





