Beschrijving

Productinformatie
Acer TravelMate P4 16 TMP416-53-TCO-720J. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel Core Ultra 7, Processormodel: 155U, Frequentie van processor: 1,7 GHz. Beeldschermdiagonaal: 40,6 cm (16″), HD type: WUXGA, Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Intern geheugen: 32 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Kleur van het product: Blauw
Productbeschrijving
Ongeëvenaarde prestaties
Ervaar de kracht van de nieuwste Intel® Core™ Ultra processor met vPro essential, Intel Unison, snel dual-channel DDR5-geheugen en M.2 PCI-e SSD-opslag. Dankzij de lange batterijduur en snellaadfunctie kent je productiviteit geen grenzen.
Ervaar de kracht van de nieuwste Intel® Core™ Ultra processor met vPro essential, Intel Unison, snel dual-channel DDR5-geheugen en M.2 PCI-e SSD-opslag. Dankzij de lange batterijduur en snellaadfunctie kent je productiviteit geen grenzen.
Beveiliging en beheer op het hoogste niveau
Ga voor ongeëvenaarde beveiliging en uitgebreid beheer, waarbij je data worden beschermd door een losse TPM 2.0, biometrische beveiliging en een privacyklepje. Stroomlijn en vereenvoudig het proces met IT-implementatie en -beheer voor bedrijven.
Ga voor ongeëvenaarde beveiliging en uitgebreid beheer, waarbij je data worden beschermd door een losse TPM 2.0, biometrische beveiliging en een privacyklepje. Stroomlijn en vereenvoudig het proces met IT-implementatie en -beheer voor bedrijven.
Innovatief met AI-ready
Ervaar de toekomst van productiviteit op een zakelijke AI-ready laptop met TravelMate Sense, PurifiedVoice met AI-ruisonderdrukking, Microsoft Copilot met sneltoets en meer.
Ervaar de toekomst van productiviteit op een zakelijke AI-ready laptop met TravelMate Sense, PurifiedVoice met AI-ruisonderdrukking, Microsoft Copilot met sneltoets en meer.
Verbluffend display, meeslepend geluid
Laat je fascineren door een WUXGA (1920 x 1200) scherm met dunne rand en een beeldverhouding van 16:10. Ga helemaal op in ongeëvenaarde audio en video dankzij Acer TrueHarmony.
Laat je fascineren door een WUXGA (1920 x 1200) scherm met dunne rand en een beeldverhouding van 16:10. Ga helemaal op in ongeëvenaarde audio en video dankzij Acer TrueHarmony.
Specificaties
Beeldscherm
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16″) |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Scherpte | WUXGA |
| Paneel | IPS |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Touchscreen | Nee |
Processor
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
| Processornummer | 155U |
| Processorkernen | 12 |
| Threads | 14 |
| Kloksnelheid | 1,7 GHz |
| Turbo frequentie | 4,8 GHz |
| Cache | 12 MB |
| Cache type | L3 |
Geheugen
| Werkgeheugen | 32 GB |
| Type intern geheugen | DDR5-SDRAM |
| Maximaal intern geheugen | 64 GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
Opslag
| Totale opslag capaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Opslagtype | SSD |
| SSD interface | PCI Express |
| SSD formaat | M.2 |
| Aantal SSD geïnstalleerd | 1 |
Videokaart
| Dedicated videokaart | Nee |
| Dedicated videokaart | Niet beschikbaar |
| Onboard videokaart | Ja |
| Onboard videokaart | Intel Graphics |
Netwerk
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet snelheid | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
Aansluitingen
| USB 3.2 Gen 1 Type-C | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Gecombineerde microfoon- en hoofdtelefoonaansluiting | Ja |
Optische drive
| Optische drive | Nee |
Audio
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
Toetsenbord
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Verlicht toetsenbord | Ja |
Camera
| Camera voorzijde | Ja |
Software
| Besturingssysteem geïnstalleerd | Windows 11 Pro |
Garantie
| Standaard garantie | 2 jaar Carry-in |
Batterij
| Voedingsaansluiting | DC-in ingang |
| Batterijcapaciteit | 53 Wh |
| Batterij technologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |





