Beschrijving

Productinformatie
Supersnel AI mobiel Workstation
Realiseer een snellere AI-ontwikkeling en lokale inferentie op de HP ZBook Fury, dankzij krachtige professionele graphics3 die zijn geoptimaliseerd voor complexe AI-workflows. Verwerk gevoelige bedrijfsgegevens veilig en snel op een lokaal Workstation om sneller inzichten te verkrijgen.
HP raadt Windows 11 Pro aan voor bedrijven
Werk overal zonder in te leveren op prestaties met Windows 11 en HP samenwerkings- en connectiviteitstechnologie. Microsoft Copilot helpt je bij het samenvatten en herschrijven van teksten, biedt slimme tips en laat je overzichtelijk werken
Intel® Core™ Ultra-processor
Verhoog je productiviteit met een nieuwe architectuur die energiezuinige prestaties levert voor complexe zakelijke workloads en die speciaal ontworpen is voor geavanceerde AI-software door de juiste taak op het juiste moment naar de juiste engine te sturen.
Snelle HP Z Turbo Drive-opslag
Werk zonder beperkingen vanaf elke locatie met lokale PCIe-opslag die tot 6 keer zo snel is als SATA SSD en tot 21 keer zo snel is als traditionele HDD-opslag.
HP Fast Charge
Razendsnel opladen, van 0 tot 50% in nauwelijks 30 minuten.
Morsbestendig toetsenbord
Een ongeluk zit in een klein hoekje. Daarom is ons toetsenbord voorzien van een kleine opening om gemorste vloeistof weg te laten lopen. Makkelijk schoon te maken
Specificaties
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16″) |
| Resolutie | 3840 x 2400 Pixels |
| Scherpte | WQXGA |
| Paneel | IPS |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Maximale verversings snelheid | 120 Hz |
| Touchscreen | Nee |
| Anti-reflecterend beeldscherm | Ja |
Processor
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 9 |
| Processornummer | 285HX |
| Processorkernen | 24 |
| Threads | 24 |
| Kloksnelheid | 2,8 GHz |
| Turbo frequentie | 5,5 GHz |
| Cache | 40 MB |
| Cache type | L2 |
Neurale verwerkingseenheid (NPU)
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Totale processorprestaties tot | 36 TOPs |
| NPU-prestaties tot | 13 TOPs |
| GPU-prestaties tot | 8 TOPs |
Geheugen
| Werkgeheugen | 32 GB |
| Type intern geheugen | DDR5-SDRAM |
| Maximaal intern geheugen | 128 GB |
| Geheugenslots | 4x SO-DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Samenstelling geheugen | 1 x 32 GB |
Opslag
| Totale opslag capaciteit | 1 TB |
| Opslagcapaciteit SSD | 1 TB |
| Opslagtype | SSD |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| SSD formaat | M.2 |
| Kaartlezer | Ja |
| Ondersteunde geheugenkaarten | SD |
| Aantal SSD geïnstalleerd | 1 |
Videokaart
| Dedicated videokaart | Ja |
| Dedicated videokaart | NVIDIA RTX PRO 4000 Blackwell |
| Videokaartgeheugen | 16 GB |
| Onboard videokaart | Ja |
| On-board grafische kaart familie | Intel Graphics |
| Onboard videokaart | Intel Graphics |
Netwerk
| Wi-Fi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet snelheid | 2500 Mbit/s |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
Aansluitingen
| USB 3.2 Gen 2 Type-A | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Microfoon | Ja |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Gecombineerde microfoon- en hoofdtelefoonaansluiting | Ja |
Optische drive
| Optische drive | Nee |
Audio
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Vermogen luidsprekers | 1 W |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 4 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
Toetsenbord
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Verlicht toetsenbord | Ja |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
Camera
| Camera voorzijde | Ja |
| Megapixels voorzijde | 5 MP |
Intel functies
| Intel Turbo Boost | Ja |
Software
| Besturingssysteem geïnstalleerd | Windows 11 Pro |
| Meegeleverde software | HP Wolf Pro Security-editie (1 jaar) |
Batterij
| AC adapter wattage | 280 W |
| Batterijcapaciteit | 99 Wh |
| Aantal cellen in de batterij | 8 |
| Batterij technologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Snel laden | Ja |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 2,43 kg |
| Hoogte | 27 mm |
| Breedte | 359 mm |
| Diepte | 249 mm |
incl 3 jaar garantie onsite
Op werkdagen voor 12:00 uur besteld, volgende werkdag geleverd





