Beschrijving

Productinformatie
Productomschrijving
De HP ZBook X G1i mobiele werkstation is ontworpen voor professionals die op zoek zijn naar een krachtige computerervaring. Dankzij het 16-inch IPS LED-scherm kunnen gebruikers genieten van levendige beelden en brede kijkhoeken. De dubbele digitale microfoon en high-definition audio zorgen voor heldere communicatie tijdens vergaderingen of videogesprekken. Deze workstation is uitgerust met een Intel Core Ultra 9-processor en levert indrukwekkende prestaties met 16 cores en een maximale turbosnelheid van 5,4 GHz, waardoor hij geschikt is voor veeleisende softwaretoepassingen. De Intel Arc Graphics verbetert de visuele prestaties nog verder en ondersteunt moeiteloos grafisch intensieve taken. Met ruim RAM-geheugen, een dubbele stereoluidsprekeropstelling en HP Fast Charge-technologie is deze mobiele workstation ontworpen om gebruikers de hele dag productief en betrokken te houden.
Ervaar de professionele, door ISV verbeterde prestaties voor een scherpe prijs. Verhoog je productiviteit met dit duurzame en hoogwaardige AI-Workstation. Componenten van professionele kwaliteit staan garant voor uitzonderlijke prestaties voor het werken met generatieve AI, het onderzoeken van designideeën, of het realiseren van 3D-modellen en conceptuele ontwerpen.
- 40.6 cm (16″) display with 2560 x 1600 resolution showcases movies, games and photos with impressive clarity
- With 32 GB of memory, users can run many programs without losing execution
- NVIDIA RTX PRO 2000 16 GB discrete graphic card provides excellent ability in a variety of multimedia applications and user experiences
Specificaties
Beeldscherm
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16″) |
| Resolutie | 2560 x 1600 Pixels |
| Scherpte | WQXGA |
| Paneel | IPS |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Touchscreen | Nee |
| Anti-reflecterend beeldscherm | Ja |
Processor
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 9 |
| Processornummer | 285H |
| Processorkernen | 16 |
| Threads | 16 |
| Kloksnelheid | 2,9 GHz |
| Turbo frequentie | 5,4 GHz |
| Cache | 24 MB |
| Cache type | L3 |
Neurale verwerkingseenheid (NPU)
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Totale processorprestaties tot | 99 TOPs |
| NPU-prestaties tot | 13 TOPs |
| GPU-prestaties tot | 77 TOPs |
Geheugen
| Werkgeheugen | 32 GB |
| Type intern geheugen | DDR5-SDRAM |
| Maximaal intern geheugen | 64 GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Samenstelling geheugen | 1 x 32 GB |
Opslag
| Totale opslag capaciteit | 1 TB |
| Opslagcapaciteit SSD | 1 TB |
| Opslagtype | SSD |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| SSD formaat | M.2 |
| Kaartlezer | Ja |
| Ondersteunde geheugenkaarten | SD |
| Aantal SSD geïnstalleerd | 1 |
Videokaart
| Dedicated videokaart | Ja |
| Dedicated videokaart | NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell |
| Videokaartgeheugen | 8 GB |
| Onboard videokaart | Ja |
| On-board grafische kaart familie | Intel Arc Graphics |
| Onboard videokaart | Intel Arc 140T |
Netwerk
| Wi-Fi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet snelheid | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
Aansluitingen
| USB 3.2 Gen 1 Type-C | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Microfoon | Ja |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Gecombineerde microfoon- en hoofdtelefoonaansluiting | Ja |
Optische drive
| Optische drive | Nee |
Audio
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
Toetsenbord
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Verlicht toetsenbord | Ja |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
Camera
| Camera voorzijde | Ja |
| Megapixels voorzijde | 5 MP |
Intel functies
| Intel Turbo Boost | Ja |
Software
| Besturingssysteem geïnstalleerd | Windows 11 Pro |
| Meegeleverde software | HP Wolf Pro Security-editie (1 jaar) |
Batterij
| AC adapter wattage | 150 W |
| Batterijcapaciteit | 83 Wh |
| Aantal cellen in de batterij | 6 |
| Batterij technologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Snel laden | Ja |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 2,04 kg |
| Hoogte | 23 mm |
| Breedte | 359 mm |
| Diepte | 251 mm |
| Pakket hoogte | 345 mm |
| Pakket breedte | 552 mm |
| Pakket diepte | 69 mm |
incl 3 jaar garantie onsite
Op werkdagen voor 12:00 uur besteld, volgende werkdag geleverd






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.