Beschrijving

Productinformatie
Lenovo ThinkPad T16g Gen 3. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel Core Ultra 9, Processormodel: 275HX. Beeldschermdiagonaal: 40,6 cm (16″), HD type: WQUXGA, Resolutie: 3840 x 2400 Pixels. Intern geheugen: 48 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1 TB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Graphics, Discreet grafische adapter model: NVIDIA GeForce RTX 5090 Laptop GPU. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Beeldscherm
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16″) |
| Resolutie | 3840 x 2400 Pixels |
| Scherpte | WQUXGA |
| Paneel | IPS |
| LED Backlight | Ja |
| Helderheid | 800 cd/m² |
| Maximale verversings snelheid | 60 Hz |
| Touchscreen | Nee |
| Anti-reflecterend beeldscherm | Ja |
Processor
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 9 |
| Processornummer | 275HX |
| Processorkernen | 24 |
| Threads | 24 |
| Turbo frequentie | 5,4 GHz |
| Cache | 36 MB |
Neurale verwerkingseenheid (NPU)
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Totale processorprestaties tot | 36 TOPs |
| NPU-prestaties tot | 13 TOPs |
| GPU-prestaties tot | 8 TOPs |
Geheugen
| Werkgeheugen | 48 GB |
| Type intern geheugen | DDR5-SDRAM |
| Maximaal intern geheugen | 128 GB |
| Geheugenslots | 4x SO-DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Samenstelling geheugen | 1 x 48 GB |
Opslag
| Totale opslag capaciteit | 1 TB |
| Opslagcapaciteit SSD | 1 TB |
| Opslagtype | SSD |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| SSD formaat | M.2 |
| Kaartlezer | Ja |
| Ondersteunde geheugenkaarten | SD |
| Aantal SSD geïnstalleerd | 1 |
Videokaart
| Dedicated videokaart | Ja |
| Dedicated videokaart | NVIDIA GeForce RTX 5090 Laptop GPU |
| Videokaartgeheugen | 24 GB |
| Onboard videokaart | Ja |
| On-board grafische kaart familie | Intel Graphics |
| Onboard videokaart | Intel Graphics |
Netwerk
| Ethernet LAN | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
Aansluitingen
| USB 3.2 Gen 1 Type-C | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 Type-A | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| AC adapter inclusief | Ja |
| Gecombineerde microfoon- en hoofdtelefoonaansluiting | Ja |
Optische drive
| Optische drive | Nee |
Audio
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
Toetsenbord
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbord taal | Engels |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Verlicht toetsenbord | Ja |
Camera
| Camera voorzijde | Ja |
| Megapixels voorzijde | 5 MP |
| HDR | Dolby Vision, DisplayHDR 400 |
Software
| Besturingssysteem geïnstalleerd | Windows 11 Pro |
| Meegeleverde software | Lenovo AI Now |
Batterij
| AC adapter wattage | 180 W |
| Batterijcapaciteit | 99,9 Wh |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 2,54 kg |
| Breedte | 362 mm |
| Diepte | 252 mm |
3 jaar garantie
Op werkdagen voor 12:00 uur besteld, volgende werkdag geleverd





