Beschrijving

Productinformatie
Productomschrijving
De Surface Laptop Copilot+ PC voor bedrijven is ontworpen om te voldoen aan de eisen van moderne professionals. Hij is voorzien van een 10-punts multi-touch LED-scherm dat interactie en productiviteit verbetert met een beeldverhouding van 3:2 voor meer schermruimte. De solid-state drive zorgt voor snellere systeemprestaties en betrouwbaarheid, cruciaal voor zakelijke toepassingen. Dankzij de uitgebreide IEEE 802.11 netwerkondersteuning genieten gebruikers van naadloze connectiviteit, essentieel voor de mobiele werknemers van vandaag. Bovendien biedt het dockbare ontwerp flexibiliteit voor gebruik op kantoor en in het veld, waardoor het een veelzijdige tool is voor elk bedrijfsscenario.
Verbeterde productiviteit
Met zijn 10-punts multi-touch LED-scherm en een beeldverhouding van 3:2 biedt de Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC voor bedrijven een interactieve en boeiende gebruikerservaring, waardoor de productiviteit van zakelijke professionals wordt verbeterd.
Naadloze connectiviteit
Uitgerust met een uitgebreide reeks IEEE 802. 11-netwerkprotocollen, waaronder 802. 11a, 802. 11ac, 802. 11b en 802. 11g, zorgt deze laptop voor naadloze connectiviteit en snelle internettoegang, zodat u verbonden blijft waar uw bedrijf u ook brengt.
Betrouwbare prestaties
De solid-state drive (SSD) in de Surface Laptop Copilot+ PC for Business levert snellere opstarttijden, snelle gegevenstoegang en verbeterde algemene systeemprestaties, waardoor het een betrouwbare keuze is voor veeleisende zakelijke omgevingen.
Veelzijdig gebruik
Met een ontwerp zonder rand en dockmogelijkheden biedt deze laptop veelzijdigheid voor zowel kantoor- als veldwerk en past hij zich met gemak aan uw zakelijke behoeften aan.
Wat zit er in de doos
Surface Laptop Copilot+ PC for Business 7th Edition
Netadapter
Specificaties
Beeldscherm
| Typische contrastverhouding | 1400:1 |
| Beeldschermdiagonaal | 35 cm (13.8″) |
| Resolutie | 2304 x 1536 Pixels |
| Touchscreen | Ja |
| LED backlight | Ja |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 3:2 |
| Pixeldichtheid | 201 ppi |
| Type beeldschermglas | Gorilla Glass |
| RGB-kleurruimte | sRGB |
| Maximale helderheid van het scherm (HDR) | 600 cd/m² |
Processor
| Processorfamilie | Snapdragon X Elite X1E-80-100 tot 4 GHz / 42 MB Cache |
| Processorkernen | 12 |
Neurale verwerkingseenheid (NPU)
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Qualcomm Hexagon |
| Copilot+ PC | Ja |
| NPU-prestaties tot | 45 TOPs |
Geheugen
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Geheugen form factor | On-board |
| Intern geheugen | 16 GB |
Opslag
| Soort optische drive | Nee |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| Aantal geïnstalleerde SSD’s | 1 |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD’s | 512 GB |
Videokaart
| Dedicated videokaart | Nee |
| Dedicated videokaart | Niet beschikbaar |
| Onboard videokaart | Ja |
| On-board grafische kaart familie | Qualcomm Adreno |
| Onboard videokaart | Qualcomm Adreno GPU |
Netwerk
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
Aansluitingen
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 0 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Charging port type | Oppervlakteverbinding |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten | 2 |
Audio
| Audiosysteem | Dolby Audio |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Merk luidsprekers | OmniSonic |
| Aantal microfoons | 2 |
Toetsenbord
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Verlicht toetsenbord | Ja |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
Camera
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
Software
| Besturingssysteem geïnstalleerd | Windows 11 Pro |
| Besturingssysteemarchitectuur | 64-bit |
| Voorgeïnstalleerde software | Microsoft 365 Apps |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Microsoft Copilot | Ja |
| Beveiliging | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Windows Hello | Ja |
Batterij
| Voedingsaansluiting | Oppervlakteverbinding |
| AC adapter wattage | 39 W |
| Batterijcapaciteit | 54 Wh |
| Continue video-afspeeltijd | Tot 20 uur |
| Browsing tijd (Wi-Fi) | 13 uur |
Energie
| USB-stroomvoorziening | Ja |
Ontwerp
| Vormfactor | Clamshell |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Producttype | Laptop |
| Kleurnaam | Black |
| Introductie jaar | 2024 |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 1,34 kg |
| Hoogte | 17,5 mm |
| Breedte | 301 mm |
| Diepte | 220 mm |
incl 3 jaar garantie





