Beschrijving

Productinformatie
ASUS ExpertBook B5 B5605CCA-MB0015X. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel Core Ultra 7, Processormodel: 255H. Beeldschermdiagonaal: 40,6 cm (16″), HD type: WUXGA, Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Arc 140T. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Kleur van het product: Zwart, Grijs. Gewicht: 1,75 kg
Productbeschrijving
Slimme, veilige AI power voor bedrijven
De ASUS ExpertBook B5 is een lichtgewicht, AI-geoptimaliseerd wonder dat de nieuwste Intel® Core™ Ultra processor combineert met Intel vPro® en ingebouwde Intel® Arc™ graphics1, en luidt daarmee een nieuw tijdperk van productiviteit in. Het is uw betrouwbare zakenpartner met uitmuntende prestaties onderweg, beveiliging op enterpriseniveau en veelzijdige aanpassingsmogelijkheden voor strategisch denkende professionals – en doordrenkt met AI om werken in de moderne zakenwereld te vereenvoudigen.
De ASUS ExpertBook B5 versterkt ook computerimplementaties door naadloos maatwerk te leveren en ondersteunt een verscheidenheid aan flexibele configuraties om te voldoen aan specifieke behoeften, met opties. Dit ultralichte, hoogwaardige ontwerp biedt de perfecte balans tussen kracht en draagbaarheid om zorgvuldig om te gaan met intensieve workflows en de productiviteit perfect op te voeren, in het veld tot in de directiekamer.
Windows 11 Pro – ASUS beveelt Windows 11 Pro aan voor zakelijk gebruik
De ASUS ExpertBook B5 is een lichtgewicht, AI-geoptimaliseerd wonder dat de nieuwste Intel® Core™ Ultra processor combineert met Intel vPro® en ingebouwde Intel® Arc™ graphics1, en luidt daarmee een nieuw tijdperk van productiviteit in. Het is uw betrouwbare zakenpartner met uitmuntende prestaties onderweg, beveiliging op enterpriseniveau en veelzijdige aanpassingsmogelijkheden voor strategisch denkende professionals – en doordrenkt met AI om werken in de moderne zakenwereld te vereenvoudigen.
De ASUS ExpertBook B5 versterkt ook computerimplementaties door naadloos maatwerk te leveren en ondersteunt een verscheidenheid aan flexibele configuraties om te voldoen aan specifieke behoeften, met opties. Dit ultralichte, hoogwaardige ontwerp biedt de perfecte balans tussen kracht en draagbaarheid om zorgvuldig om te gaan met intensieve workflows en de productiviteit perfect op te voeren, in het veld tot in de directiekamer.
Windows 11 Pro – ASUS beveelt Windows 11 Pro aan voor zakelijk gebruik
- 16-inch AI PC aangedreven door maximaal Intel vPro® met Intel® Core™ Ultra 7-processor (Series 2)
- ASUS ExpertGuardian met enterprise-grade beveiliging
- Flexibele configuraties om IT-beheer te stroomlijnen
- Digital Product Passport voor de evolutie van de circulaire economie
Specificaties
Beeldscherm
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16″) |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Scherpte | WUXGA |
| LED Backlight | Ja |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Maximale verversings snelheid | 60 Hz |
| Touchscreen | Nee |
| Anti-reflecterend beeldscherm | Ja |
Processor
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
| Processornummer | 255H |
| Processorkernen | 16 |
| Threads | 16 |
| Turbo frequentie | 5,1 GHz |
| Cache | 24 MB |
Neurale verwerkingseenheid (NPU)
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Totale processorprestaties tot | 96 TOPs |
| NPU-prestaties tot | 13 TOPs |
| GPU-prestaties tot | 74 TOPs |
Geheugen
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Type intern geheugen | DDR5-SDRAM |
| Maximaal intern geheugen | 64 GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
Opslag
| Totale opslag capaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Opslagtype | SSD |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| SSD formaat | M.2 |
| Kaartlezer | Ja |
| Ondersteunde geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Aantal SSD geïnstalleerd | 1 |
Videokaart
| Dedicated videokaart | Nee |
| Dedicated videokaart | Niet beschikbaar |
| Onboard videokaart | Ja |
| On-board grafische kaart familie | Intel Arc Graphics |
| Onboard videokaart | Intel Arc 140T |
Netwerk
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet snelheid | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
Aansluitingen
| USB 3.2 Gen 1 Type-C | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 Type-A | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| AC adapter inclusief | Ja |
| Gecombineerde microfoon- en hoofdtelefoonaansluiting | Ja |
Optische drive
| Optische drive | Nee |
Audio
| Audiosysteem | Dirac |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
Toetsenbord
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbord taal | US International |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Verlicht toetsenbord | Ja |
Camera
| Camera voorzijde | Ja |
Software
| Besturingssysteem geïnstalleerd | Windows 11 Pro |
| Besturingssysteemarchitectuur | 64-bit |
Garantie
| Standaard garantie | 2 jaar Pick-up & Return |
Batterij
| AC adapter wattage | 65 W |
| Batterijcapaciteit | 63 Wh |
| Aantal cellen in de batterij | 3 |
| Batterij technologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Energie
| Adapter uitgangsstroom | 3,25 A |
| Adapter voltage | 20 V |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 1,75 kg |
| Breedte | 358,4 mm |
| Diepte | 253,9 mm |
| Pakket gewicht | 2,96 kg |
| Pakket hoogte | 288 mm |
| Pakket breedte | 481 mm |
| Pakket diepte | 65 mm |
Op werkdagen voor 12:00 uur besteld, volgende werkdag geleverd






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.